PetzzTaksi ile can dostunuz için konforlu ulaşım imkanı sunuyoruz. Özel araç içi tasarımıyla güvenli, ergonomik ve hızlı ulaşım için Müşteri Hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz. Taşıyıcı hastalıklar, alerji, aşırı duyarlılık gibi durumlara önlem alıyor ve tüm seyahatlerimiz öncesinde araç ve ekipmanlarımızı dezenfektanlar ile temizliyoruz. Araç ile yapılan pet taşıma hizmetinde, köpek nakil, pet taksi gibi yolculuklarda minik dostumuzun ve sürücünün güvenliği için kafes içerisinde veya arka koltukta bağlı olarak seyahate etmesi sürüş güvenliğini sağlayacağı için araçlarımız özel tasarımla, geniş kafes sistemiyle hazırlanmıştır. Dilerseniz can dostunuzu belirttiğiniz adresten alarak İstanbul içerisinde dilediğiniz noktaya transferini yapıyoruz. İsteğinize göre sevimli dostunuzu Petzz Butik Kuaför Salonumuza götürüp bakımı tamamlandığında adresinize geri getiriyoruz. Tercihinize göre siz de sevimli dostunuzla birlikte seyahat edebilirsiniz.

Pet Taksi Hizmetimiz Taksi Takşımacılığı Hizmeti Olmayıp Pet Kuaför Hizmetimiz ile beraber sunulan müşterilerimize kolaylık için sağlanmaktadır. Tek başına taksi hizmetimiz mevcut değildir.

Yıllardır dostlarımızın temizliği ve sağlığı için durmadan çalıştığımız; Pet Kedi Köpek Kuaförü & Bakımı sektöründe, Amacımız en kaliteli şekilde kuaför hizmetleri vermektir. Hemen randevu alarak evcil hayvanınızın tüm bakımlarını İstanbulun En Çok Tercih Edilen, Pet Kuaförü; Petzz Kedi Köpek Kuaföründe yaptırabilirsiniz.

Sitemap    Randevu Al    Sizi Arayalım    Ucuz Kedi Köpek Maması Satın AL