Köpek Traşı dostlarımızın rahatlaması ve daha iyi bir görünüme sahip olabilmesi için yapılan kuaför hizmetlerinden biridir. Köpek traşı makine ve makas traşı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Köpek makas tıraşı nasıl yapılır? Köpek makine tıraşı nasıl yapılır? Köpek makas tıraşı ile makine tıraşı arasında ki fark nedir?

Köpek Makine Traşı Nasıl Yapılır?

Tüylerin Makine Traşına göre daha uzun bırakıldığı bu Köpek Traşı hizmetimizde köpeğinizde dilediğiniz görüntüyü yakalayabilirsiniz. Hayvanseverlerin en çok ziyaret ettiği Köpek Traşı ve Bakımı Merkezi Petzz Kuaför' de en kaliteli hizmeti en steril ve konforlu köpekler için hazırlanmış salonumuzda sizlere

Köpek Bakımı Hizmetlerimiz : Köpek Makine Traşı - Köpek Makas Traşı - Köpek Yıkama (Banyo) - Tırnak Kesimi - Pet Taksi

Köpek Makas Traşı

Köpek makas traşı ile istediğiniz şekilde köpek dostlarımızı traş edebilirsiniz.

Köpek Makine Traşı

Köpek makine traşı ile dostlarımızın rahatlamasına ve düzgün bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Köpek Banyo Ve Yıkama

Köpeğinizin traş sonrasında ya da normal günlerde temizlenmesi için yapabileceğiniz köpek banyosu ile rahatlamasına neden olabilirsiniz.

Köpek Tırnak Kesimi

Köpeğinizin tırnakları uzadığında tırnaklarını kestirerek daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Köpek tırnak kesimi kuaförümüzde ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Petzz Taksi Hizmeti

Petzz taksi hizmetimiz ile sizleri evinizden alıyor ve kuaförümüze getiriyoruz. Traş işlemi bittikten sonra sizleri tekrar evinize bırakıyoruz. Petzz Taksi hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için petzz taksi sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Köpek Traşı | Hizmet İçeriği


Köpek Makas Traşı
  • Köpek Makas Traşı ile tüyler seçilen modele göre kısaltılarak, daha gür, tarz ve sağlıklı tüy görünümü; uzman köpek kuaförleri eşliğinde sağlanmaktadır.
  • Köpek banyo hizmeti köpek traşından sonra ya da traş olmadan evcil dostlarımız için yapılan traşlardır.
  • Köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm bakım işlemlerinin bulunduğu Köpek Makas Traşı; Göz, Kulak ve Tırnak bakımlarınıda içermektedir.
  • Hemen aşağıdaki butonları kullanarak dostunuz için kolayca Randevu Alabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları Canlı Destek Hattına sorabilirsiniz.
  • Köpek Makas Traşı
  • makasla hayvan tüy kesim ustalığı
  • makas ile pet kuaförü

Köpek Kuaförü Hizmetlerimizde Kesinlikle Narkoz - Aneztezi - Bayıltma KULLANMIYORUZ!

Yıllardır dostlarımızın temizliği ve sağlığı için durmadan çalıştığımız; Pet Kedi Köpek Kuaförü & Bakımı sektöründe, Amacımız en kaliteli şekilde kuaför hizmetleri vermektir. Hemen randevu alarak evcil hayvanınızın tüm bakımlarını İstanbulun En Çok Tercih Edilen, Pet Kuaförü; Petzz Kedi Köpek Kuaföründe yaptırabilirsiniz.

Sitemap    Randevu Al    Sizi Arayalım    Ucuz Kedi Köpek Maması Satın AL