Kedilerimizin tüyleri uzadığında tüy dökülmesini önlemek ve kedilerimizi rahatlatmak için traş yaptırmanız gerekmektedir. Kediler makas ve makine traşı olarak iki farklı şekilde traş olabilmektedir. Kedi makine traşı ile daha kısa tüylere sahip olarak daha rahat bir zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Kedi makas traşı ile daha uzun tüylere sahip olarak daha şekilli traş olmasını sağlayabilirsiniz.

Kedi Makine Ve Makas Traşı Nasıl Yapılır?

Kedi makine ve makas traşı anestezi uygulaması yapılmadan uygulanmaktadır. Tamamen zararsız ve steril ortarmada yapılan traşlar kedilerin daha sağlıklı ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Kedi traş ve banyo hizmetleri için sizleri de kuaförümüze bekliyoruz.

Kedi Bakımı Hizmetlerimiz : Kedi Makine Traşı - Kedi Makas Traşı - Kedi Yıkama (Banyo) - Tırnak Kesimi - Pet Taksi

Kedi Makas Traşı

Uzun tüylü kedilerimiz için uygulanan bu traş, kedilerimize şekilli bir görünüm vermek için uygulanmaktadır.

Kedi Makine Traşı

Daha kısa tüylere sahip olmak ve kedilerimizi daha rahat yaşamaları için uygulanmaktadır. Aynı kısalıkta traş yapılmaktadır.

Kedi Banyo Ve Yıkama

Kedi dostlarımızın traş sonrasında ya da traş olmadan temizlenmeleri için verilen kuafor hizmetimiz bulunmaktadır.

Kedi Tırnak Kesimi

Kedilerimizin uzayan klarını kendilerine ve başkalarına zarar vermemeleri için kedi tırnak kesimi kuaförümüzde yapılmaktadır.

Petzz Taksi Hizmeti

Petzz taksi hizmetimiz ile sizleri evinizden alıyor ve kuaförümüze getiriyoruz. Traş işlemi bittikten sonra sizleri tekrar evinize bırakıyoruz. Petzz Taksi hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için petzz taksi sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Kedi Makas Traşı | Hizmet İçeriği


Kedi Makas Traşı
  • Makas traşı ile tüyler istenilen boyutlara göre kısaltılıp, daha gür ve sağlıklı tüy görünümü sağlanmaktadır.
  • Sadece kediler için üretilmiş ürünlerin seçildiği kuaförümüzde, kediler cinsine ve ırkına uygun şampuanlar ile yıkanır.
  • Kedilerin tüm bakımlarının da içerisinde bulunduğu Kedi Makas Traşı; Göz, Kulak ve Tırnak bakımlarınıda içermektedir.
  • Sizde hemen randevu alarak dostunuzu daha bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları Canlı Destek Hattına sorabilirsiniz.
  • Köpek Makas Traşı
  • makasla hayvan tüy kesim ustalığı
  • makas ile pet kuaförü

Köpek Kuaförü Hizmetlerimizde Kesinlikle Narkoz - Aneztezi - Bayıltma KULLANMIYORUZ!

Yıllardır dostlarımızın temizliği ve sağlığı için durmadan çalıştığımız; Pet Kedi Köpek Kuaförü & Bakımı sektöründe, Amacımız en kaliteli şekilde kuaför hizmetleri vermektir. Hemen randevu alarak evcil hayvanınızın tüm bakımlarını İstanbulun En Çok Tercih Edilen, Pet Kuaförü; Petzz Kedi Köpek Kuaföründe yaptırabilirsiniz.

Sitemap    Randevu Al    Sizi Arayalım    Ucuz Kedi Köpek Maması Satın AL