Can dostalarımız için kuaförümüzde çamur banyosu yaptırabilirsiniz. Çamur banyaosu ile daha sağlıklı ve stresten uzak tutabilirsiniz. Evcil dostunuzun parlak tüylere ve sağlıklı bir deriye sahip olmasını isterseniz çamur banyosunu tercih edebilirsiniz.

Çamur banyosunu ister tıraş hizmeti ile ister sadece çamur banyosu hizmeti alabilirsiniz. Her türden köpeğinize uygulayabileceğiniz çamur banyosu ile dostlarımız daha mutlu ve daha sağlıklı olacaktır. Çamur banyosu hizmetinden yararlanmak için randevu alabilirsiniz. Çamur banyosu sırasında evcil dostumuza yaptığımız masaj ile kuaförümüzden mutlu ve sağlıklı ayrılmasını sağlıyoruz.

Çamur Banyosu Nedir?

Çamur banyosunun en büyük özelliği tamamen doğal maddelerden yapılmış şampuan ile yapılıyor olmasıdır. Çamur banyosu özelliklerilnden biri de alerjiye yol açmamasıdır. Bitki özleri, ölü deniz mineral tuzları, doğal çamur karışımlmarı bulunmaktadır. Bu bileşenler ile yapılan doğal şampuan ile yapılan çamur banyosu dostlarımızın deri ve tüylerini canlandırarak dotumuzu sakinleştirmektedir. Kir ve kötü kokuları yok ederek deri ve tüyleri temizlemektedir. Yeşil çay ekstrası ile tırnakları sararmadan ve deformasyondan korumaktadır.

Köpek Bakımı Hizmetlerimiz : Köpek Makine Traşı - Köpek Makas Traşı - Köpek Yıkama (Banyo) - Tırnak Kesimi - Pet Taksi


Köpek Çamurlu Banyo Hizmeti İçeriği


Köpek Makine Traşı
  • Köpek çamur banyosu hizmetini almak için bizleri arayarak ya da whatsapp üzerinden randevu alabilir ve dostlarımızın sağlıklı ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Tüm köpek ırklarına özel yapılabilen çamur banyosu ile kuaför salonumuzda tüm bakımlarını yaptırabilirsiniz. Çamur banyosunun yanında kulak bakımı, göz bakımı, tırnak bakımı ve masaj hizmeti de bulunmaktadır. Çamur banyosunun yanında kulak içi tüylerinin alımına kadar yapılmaktadır.
  • Köpek vücut bakımını, sağlığını ve tüylerinin parlakığının sağlandığı köpek çamur banyosu hizmetinde köpeğinizin derisinin daha iyi hava almasını sağlayabilirsiniz.
  • Köpek çamur banyosu ile ilgili daha fazla bilgi almak için Canlı Destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kuaför salonumuza geldiğinizde ustalarımız tarafından detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Petzz Kuaför olarak evcil dostlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için, profosyonel ekibimiz ile haftanın 7 günü sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz.
  • Kuaförümüzde kullandığımız en kaliteli sağlık ve bakım ürünleri ile dostlarımıza sağlıklı bir bakım hizmeti veriyoruz.
  • Sizde dostlarımızı İstanbul'un en iyi kuaförü olan Petzz Kuaförde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Kuaförümüzde hizmet alabilmek için whatsapp, çağrı merkezi ve canlı destek hattından randevu alabilirsiniz.
  • köpek yıkama banyo hizmeti
  • köpek duş hizmeti
  • köpek yıkama hizmetleri

Köpek Kuaförü Hizmetlerimizde Kesinlikle Narkoz - Aneztezi - Bayıltma KULLANMIYORUZ!

Yıllardır dostlarımızın temizliği ve sağlığı için durmadan çalıştığımız; Pet Kedi Köpek Kuaförü & Bakımı sektöründe, Amacımız en kaliteli şekilde kuaför hizmetleri vermektir. Hemen randevu alarak evcil hayvanınızın tüm bakımlarını İstanbulun En Çok Tercih Edilen, Pet Kuaförü; Petzz Kedi Köpek Kuaföründe yaptırabilirsiniz.

Sitemap    Randevu Al    Sizi Arayalım    Ucuz Kedi Köpek Maması Satın AL