Evcil hayvanlarımızın sağlık ihtiyaçlarının içerisinde değerlendirilen kuaför hizmetleri, en az veteriner hizmetleri kadar nitelikte olmak durumundadır. Dostlarımız ın sağlığını etkileyen önemli faktörler arasında yer alan tüy ve derilerinin kondisyonu mükemmel biçimde sağlanmalıdır.

Anadolu Yakası Kedi Köpek Kuaförü

Bireysel olarak yapacağınız günlük bakımların yanı sıra, belli periyotlarda dostlarınızın ırklarına uygun tüy bakımını yaptırmanız büyük önem arz etmektedir. Anadolu Yakası kedi köpek kuaförü hizmetleri kapsam ında dostlarınızın tüy bakımını en iyi şekilde yaptırabilir ve mükemmel görünmelerini sağlarken, sağlıklı olmalarını da temin edebilirsiniz.

Kedi , Köpek Kuaförü Neden Gereklidir?

Kedi ve köpekler, ev ortamında bakıldıklarında, günlük aktiviteleri belli ölçekte kısıtlanır. Serbest kedi ve köpekler, günlük aktiviteleri içerisinde tüylerinin hatırı sayılır bir kısmını zaten tıraşa gerek olmaksızın dökerler. Kaldı ki buna rağmen, bazı ırkların sokakta dahi hiç sağlıklı olmadığını kolayca görebilirsiniz.

Buradan hareketle evlerimizde kö peklerimizin ve kedilerimizin belli periyotlarda tüy bakımı ihtiyacı duyacağı kolaylıkla anlaşılabilir. Bu noktada önemli olan husus; yapılacak bakımın uygun ve doğru olup olmadığının tespit edilme sidir. Elbette bunu yapabilecek kişi ve kişiler, uzman köpek ve kedi kuaförleridir.

Kedi ve köpeklerin traş edilmesi, insanların saçlarını kesilmesinden oldukça farklı prosedürlerdir. Kedi ve köpeklerin tüyleri derilerinin bir parçasıdır ve sağl ıklı biçimde hayatlarını sürdürebilmeleri için gereklidir.

Bu noktada bazı kedi ve köpek ırklarının traş edilmesi doğru değildir. Bununla birlikte tıraş edilebilen ırkların da, belli standartlar çerçevesinde traşlarının gerçekleşmesi gerekir.

Aksi halde, kedi ve köpeklerin sağlığı tehlikeye girebilir. Bu nedenle kedi ve köpek kuaför ü, en az veteriner hizmetleri kadar gerekli hizmetleri veren meslek mensupları olarak tanımlanır.

İstanbul Kedi Kuaförü

Şehirlerde kedi ve köpeklerin çok ciddi bir kısmı evlerde yaşamaktadır. Ev hayvanlarının, sahipleri tarafından sağlık hizmetlerinin temin edilmesi bir zorunluluktur. Tüy Bakımlarını düzenli aralıklarla doğru biçimde gerçekleştirmediğiniz kedi ve köpeklerin sağlıklı bir deri yapısına sahip olması söz konusu olmayacak, bununla birlikte kapalı alanlarda tüy kontrolü imkansız Hale gelebilecektir.

Kedi ve köpeklerin tüylerinin sağlığını temin etmek için, öncelikle onların sağlıklı beslenmesi ve herhangi bir diğer sağlık sor unu olmamasını sağlamanız zorunludur. Bunun yanında doğru zamanlarda İstanbul kedi köpek kuaförü hizmetlerine başvurarak, çok daha sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz. Anadolu Yakası ked i köpek kuaförü ihtiyaçlarınız için bizi dilediğiniz zaman arayabilir, nitelikli hizmetlerimizden İstediğiniz zaman en uygun koşullarda faydalanabilirsiniz.

  • köpek banyo hizmeti
  • köpek duş hizmeti
  • köpek yıkama hizmetleri

Yıllardır dostlarımızın temizliği ve sağlığı için durmadan çalıştığımız; Pet Kedi Köpek Kuaförü & Bakımı sektöründe, Amacımız en kaliteli şekilde kuaför hizmetleri vermektir. Hemen randevu alarak evcil hayvanınızın tüm bakımlarını İstanbulun En Çok Tercih Edilen, Pet Kuaförü; Petzz Kedi Köpek Kuaföründe yaptırabilirsiniz.

Sitemap    Randevu Al    Sizi Arayalım    Ucuz Kedi Köpek Maması Satın AL